In de Mode On Tour presenteert: exclusief trendevent met de nieuwste modetrends (s/s 2012) en special guest Chris Zegers. 13 februari: Alkmaar, 14 februari: Maastricht, 20 februari: Leeuwarden.
GRATIS toegang als je in de modebranche werkt.
Werk je in de mode? Hou je van je werk én ben je gek op trends? En vooruit, wil je Chris Zegers een keer in het echt zien? Dan hebben we de perfecte avond voor je.
In de Mode organiseert voor modeprofessionals een speciale avond die helemaal in het teken staat van de voorjaar/zomertrends. Je gaat vol inspiratie weer naar huis. De avond is GRATIS en het aantal plaatsen beperkt, dus wacht niet langer en schrijf je nu in!
Modetrends s/s 2012
In de Mode-hoofdredacteur Annet van Baarle neemt de vier belangrijkste modetrends en musthaves met je door. Wat kun je straks in de winkel verwachten? Waar komt de inspiratie vandaan? En vooral, hoe kun je ze zo goed mogelijk verkopen. Centraal staat het trendbeeld van Perscentrum Mode dat ook nu weer met een heldere vertaalslag komt van wat op de catwalks te zien was.
Special guest Chris Zegers
Chris Zegers volgt zijn hart en pakt alle kansen die op zijn pad komen. Dat levert een bijzondere carrière op, vol onverwachte wendingen. Hij geeft je een kijkje in zijn turbulente leven en laat zien dat je met een heel klein beetje lef en durf heel ver kunt komen.
Waar komen we?
13 februari: Alkmaar, AZ Stadion, Stadionweg 1, 1812 AZ, Alkmaar
14 februari: Maastricht, La Bonbonnière, Achter de Comedie 1 6211 GZ Maastricht
20 februari: Leeuwarden, De Harmonie, Ruiterskwartier 4, 8911 BP Leeuwarden
Het programma
19:30: koffie/thee/sweets
20:00-20:45 Trends & musthaves
20:45-21:30 Chris Zegers
21:30-22:30 fris/wijntje/biertje/hapje/nootje
Inschrijven
Je kunt je hier inschrijven. Wees er snel bij, want de gratis kaarten gaan snel!
Vragen? Check de site of mail naar mail@indemode.nu
On Tour is een activiteit van de Commissie Modedetailhandel MKB van het HBD.