Steeds meer bedrijven zien in dat ze samen met andere partners uit hun netwerk of waardeketen meer kunnen bereiken dan alleen. Samenwerken zorgt o.a. voor meer flexibiliteit, efficiëntie en creativiteit. Het leidt tot nieuwe businessconcepten, waarbij vaak beter wordt ingespeeld op de huidige en toekomstige wensen van (eind)klanten. Sommige vraagstukken zijn nu eenmaal niet alleen op te lossen, maar wel met een collectief van ondernemers. ICT maakt het nieuwe samenwerken mogelijk. Sta eens stil bij de mogelijkheden en laat deze ontwikkelingen ook voor u en uw bedrijf werken!
Tijdens de "Manifestatie over het nieuwe samenwerken, groei-impuls voor het MKB" op woensdag 8 december 2010 delen collega ondernemers, brancheorganisaties en kennisinstellingen vele praktijkvoorbeelden, ervaringen, succesvolle aanpakken, kennis en lessons learned op het gebied van samenwerken met u.
Naast een programma met inspirerende sprekers, zijn er 39 workshopsessies waarin wordt uitgelegd wat nù mogelijk is in de praktijk van het MKB en wat er al bereikt is. Vóór ondernemers dóór ondernemers. De sessies zijn onderverdeeld in zes sectoren, waaronder detailhandel, en tonen de huidige thematische ontwikkelingen en een toekomstvisie op betreffende sectoren. Daarnaast zijn er sessies speciaal voor brancheorganisaties.
Wilt u ook het nieuwe samenwerken vóór u laten werken? Meld u dan nu gratis aan voor deze manifestatie en laat u inspireren door de vele praktijkverhalen
De "Manifestatie over het nieuwe samenwerken, groei-impuls voor het MKB" is georganiseerd in opdracht van het Ministerie van Economische Zaken. In het kader van het programma "Nederland Digitaal in Verbinding" hebben de partners Media Plaza, Syntens, TNO en HBD hun krachten gebundeld, om u in één dag een breed overzicht van praktijkverhalen, kennis en succesvolle aanpakken te bieden.
| Wanneer | Woensdag 8 december 2010 |
| Waar | Media Plaza, Utrecht |
| Hoe laat | 9.00-17.30 uur |
| Voor wie | Ondernemers, Kennisinstellingen, Brancheverenigingen, overheid |
| Kosten | Toegang gratis |
| Website | http://www.mkbstaatsamensterk.nl |
Inschrijven
Deelname is kosteloos. Inschrijven doet u elektronisch via de website www.mkbstaatsamensterk.nl